Czas generacyjnej zmiany – narastający problem „firm osieroconych” w Polsce i Europie?
Jaki jest katalog przeszkód w dziedziczeniu familijnych przedsiębiorstw?
Sposoby na skuteczną sukcesję to…?
Kultura korporacyjna, a wartości rodzinnego biznesu.
Ustawa o fundacjach rodzinnych – krok we właściwym kierunku?
Jak Skutki pandemii, wpływają na proces dziedziczenia.
Na powyższe tematy odpowiedzą m.in. dr Adrianna Lewandowska oraz Roman Wieczorek, reprezentujący Instytut Biznesu Rodzinnego podczas European Economic Congress (Europejski Kongres Gospodarczy). Wystąpią 25 kwietnia 2022 r. o godz. 12.30-14.00 podczas panelu CZŁOWIEK, RYNEK PRACY, ZARZĄDZANIE w debacie „Sukcesja w firmach rodzinnych”.
Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem gości z Polski i z innych krajów europejskich. W sesjach i dyskusjach bierze co roku udział kilkuset panelistów. Tematyka obejmuje aktualne kwestie kluczowe dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. EEC to reprezentatywne i otwarte forum debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki. Instytut bierze udział w sesji dedykowanej przedsiębiorczości rodzinnej już po raz trzeci. Kongres stał się marką całorocznej kampanii medialnej, obejmującej spektrum tematów najważniejszych dla przyszłości gospodarki. Tegoroczna 14. edycja Kongresu odbędzie się w tradycyjnej formule zakładającej osobisty udział Uczestników i bezpośrednie interakcje, których bezpieczną i wygodną sceną będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek w Katowicach.
W programie Kongresu nie zabraknie żadnego z głównych trendów naszych czasów. Przeobrażenie gospodarki w kierunku bardziej zrównoważonego modelu, konsekwencje dynamicznego rozwoju technologii cyfrowych, transformacja sektora energii – to wciąż ważne nurty debaty. Jednak program tegorocznego Kongresu, opracowany jak co roku w ramach szerokich konsultacji, przeszedł w ostatnich dniach głęboką korektę i rozszerzył się o tematykę, która zdominuje publiczną debatę w Europie w ciągu co najmniej kilku miesięcy.
W samym panelu oraz wśród występujących na kongresie nie zabraknie takich przedstawicieli firm rodzinnych jak: Władysław Grochowski z Grupa Arche, Artur Kazienko prezes zarządu Kazar Group Sp. z o.o., Karolina Kubara wiceprezes Kubara Sp. z o.o. współwłaścicielka marki Dobra Kaloria, Henryk Orfinger, przewodniczący rady nadzorczej, Dr Irena Eris SA oraz Rafal Benecki z ING, Zofia Dzik, z Humanites Institute, Piotr Rybicki z Nadzór Korporacyjny.
Zapisy na wydarzenie stacjonarne:
https://lnkd.in/dAP2ngtN
Dla naszych fanów specjalny kod rabatowy o wartości -25%
KOD RABATOWY: IBR
Kod ważny do 25 kwietnia br.