Strona domowa / Biznes / Dlaczego współpraca z managerem zewnętrznym nie zawsze jest sukcesem?

Dlaczego współpraca z managerem zewnętrznym nie zawsze jest sukcesem?

O doświadczeniach w pracy z managerem spoza rodziny opowiadała podczas jednego z Międzynarodowych Kongresów Firm Rodzinnych Anna Sobkowiak – wieloletni właściciel firmy Pani Teresa Medica. Mimo starannego zaplanowania procesu zatrudnienia managera, współpracy z firmą executive search oraz konsultacjami ze specjalistami, współpraca z managerem nie ułożyła się bezproblemowo. W swojej prelekcji Anna Sobkowiak przekazała szereg rad dla właścicieli firm rodzinnych, tak aby ich współpraca z managerem ułożyła się lepiej.

Całą prelekcję z szeregiem osobistych przemyśleń i rad obejrzysz tutaj:

Co jeszcze jest ważne? O tym dowiedzą się managerowie, którzy wezmą udział w programie MBA prowadzonym przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu oraz Instytut Biznesu Rodzinnego „MBA dla zarządzających w firmach rodzinnych”. Więcej informacji oraz rejestracja tutaj: https://www.humanitas.edu.pl/master_of_business_administration. Program rusza na początku 2023 roku.

O Magazyn Family Business

Family Business. Zarządzanie firmą rodzinną to pierwszy w Polsce kwartalnik poświęcony profesjonalizacji zarządzania w firmach rodzinnych. Opisujemy case studies, pokazujemy historie firm rodzinnych, piszą u nas czołowi eksperci z całego świata!

Zobacz również

Własność zobowiązuje! Rozwój w biznesie, harmonia w rodzinie.

Własność zobowiązuje! Rozwój w biznesie, harmonia w rodzinie.

W ubiegłym roku zrealizowaliśmy jubileuszowy X Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Przez lata spotykaliśmy się z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.