Strona domowa / Wideo / Wywiady z przedsiębiorcami / Po co Konstytucja Firmy Rodzinnej – Marek Roleski

Po co Konstytucja Firmy Rodzinnej – Marek Roleski

Konstytucja firmy rodzinnej to nadrzędny dokument regulujący mechanizmy ładu korporacyjnego i rodziny w firmie rodzinnej.

Pan Marek Roleski, właściciel, założyciel, nestor i głowa rodziny opowiada dlaczego zdecydował się na opracowanie dokumentu Konstytucji Firmy Rodzinnej Roleski. O samej konstytucji możecie przeczytać więcej na stronie Republika Roleski.

 

 

O Michał Wojewoda

Dyrektor Operacyjny Instytutu Biznesu Rodzinnego. Interesuję się tym co czyni firmy rodzinne najbardziej unikatowymi jednostkami biznesowymi na świecie - połączeniem Rodzinny i Biznesu :)

Zobacz również

Moc z kiełków – czempion na drodze do podboju Europy

Moc z kiełków – czempion na drodze do podboju Europy

Dorastała u boku ojca-wizjonera, który pozytywnie zaraził ją swoim wartościami i myśleniem, które o lata świetlne wyprzedzały aktualne trendy w odżywianiu. Naturalne produkty, transparentność marki, która sygnowana jest nazwiskiem jej rodziny od kilkudziesięciu lat. W rozwój firmy zaangażowana jest wspólnie z mężem, a jako mama pełnych energii trójki młodych chłopców, utrzymuje balans życia rodzinnego i firmowego. Stoi murem za misją swojej firmy, która pozwala Polakom mieć dostęp do zdrowej żywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.