Strona domowa / Biznes / Zarządzanie / VII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

VII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

Stań się częścią międzynarodowej społeczności, która profesjonalizuje biznes i wzmacnia rodzinę!

VII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych już 22-23 czerwca 2020 w Poznaniu. To kolejna edycja wyjątkowego spotkania rodzin biznesowych z Polski i zagranicy. Instytut Biznesu Rodzinnego profesjonalizując przedsiębiorczość rodzinną przez dwa dni skupia się na organizacji unikatowego wydarzenia będącego platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i integracji środowiska firm rodzinnych.

Podczas Kongresu na uczestników czeka 50 panelistów, 8 paneli dyskusyjnych i 8 kreatywnych warsztatów. Wśród prelegentów na scenie pojawią się Właściciele podziwianych firm rodzinnych z Polski i zagranicy, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, podpowiadają jak radzić sobie z wyzwaniami przedsiębiorczości rodzinnej i jak budować długowieczne firmy, dbając o dobre relacje w rodzinie. W tym roku na scenie pojawi się m.in. Carl Elsener Junior Veronica Elsener Victorinox AG, prof. Alfredo De Massis Director of the Unibz Centre for Family Business Management, Valentin Usenkov Założyciel i lider USENKOV.PRO PROJECT, Barbara Woźniak Prezes firmy Ovotek, Bogusław Kowalski i Justyna Frankowska z Graal S.A., prof. Maciej Stradomski CMT Advisory oraz dr Adrianna Lewandowska Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego.

VII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

Wśród poruszanych tematów pojawią się zagadnienia związane z komunikacja międzypokoleniowa w firmach rodzinnych, ładem rodzinnym, planowaniem i wdrażaniem procesu sukcesji, zarządzaniem przedsiębiorstwem rodzinnym  i strategią jego rozwoju, a także konstytucją w firmie rodzinnej. 

Na uczestników czekają kreatywne warsztaty z praktykami. Jest to czas, który przyczyni się do poszerzenia kompetencji  w zakresie efektywnego zarzadzania przedsiębiorstwem. Korzystając z wiedzy ekspertów odkryjemy nowoczesne metody kompleksowego zarządzania firmą rodzinną na wielu płaszczyznach.

Na uczestników czeka, aż 8  paneli dyskusyjnych podczas których zostaną podjęte rozważania nad rozmaitymi aspektami codzienności właścicieli firm rodzinnych i członków rodzin biznesowych. Warto przyjść i posłuchać z czym zmagają się przedsiębiorstwa z Polski i zagranicy. Panele dyskusyjne są okazją do wymiany wzajemnych spostrzeżeń, dylematów i rozwiązań. Jednym z najbardziej wyczekiwanych będzie Panel Par Biznesowych, gdzie omówimy kwestie wspólnego prowadzenia przedsiębiorstwa rodzinnego.

Przyjdź i stań twarzą w twarz z najczęściej pojawiającymi się wyzwaniami w prowadzeniu przedsiębiorstw rodzinnych. Porozmawiaj z innymi przedsiębiorcami i poznaj ich punkt widzenia oraz receptę na sukces. Dowiedz się, jak skutecznie łączyć rodzinność z biznesem budując silną, długowieczną markę. 

Zapewnij sobie miejsce i nie czekaj do ostatniej chwili! Rejestracja uczestników VII edycji Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych już trwa. Stań się członkiem międzynarodowej społeczności, zyskaj wiedzę i relacje, które pomogą Ci budować silną i długowieczną firmę rodzinną. Zapisy tutaj – http://bit.ly/39KwSWt

 

O Karolina Rewolte

Zobacz również

Firma rodzinna to marka – to zobowiązuje!

Firma rodzinna to marka – to zobowiązuje!

Firma rodzinna to marka – to zobowiązuje! Do tej pory jak skarb przechowuję wizytówkę mojego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.