Strona domowa / Biznes / NextG – Sukcesorzy spotkali się w Poznaniu

NextG – Sukcesorzy spotkali się w Poznaniu

W Poznaniu spotkało się młode pokolenie polskiego sukcesorów biznesu rodzinnego. II Ogólnopolski Kongres Next Generation (www.nextg.pl), który odbył się w terminie 19-20 października. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 przedstawicieli młodego pokolenia polskiego biznesu, które w przyszłości przejmie w pełni odpowiedzialność za przyszłość firm rodzinnych prowadzonych obecnie przez swoich rodziców.

NextG POWER to dwa dni pełne emocji, na których omówione zostały trzy obszary które dają poczucie siły i mocy biznesowej drugiego pokolenia: obszar KOMPETENCJI i budowania autorytetu oraz własnej tożsamości zawodowej, obszar BIZNESU – czyli jaką firmą sukcesor chce zarządzać w przyszłości oraz obszar SERCA – czyli pasji sukcesora i tego co może wnieść dobrego dla świata. Na scenie z inspirującymi wystąpieniami pojawili się m.in. przedstawiciele kolejnego pokolenia takich firm jak: KROSS S.A., YES, Kruger&Matz, LUG S.A., NOWEL i wielu, wielu innych sukcesorów z polskich firm rodzinnych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom, była MOC! Do zobaczenia za rok 18/19 października 2018.

O Łukasz Tylczyński

Ekspert ds. badań i rozwoju. Współorganizator Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, odpowiedzialny za komunikację medialną, program oraz opiekę nad prelegentami. Realizator największych polskich badań w obszarze przedsiębiorczości rodzinnej: m.in. GUESSS i FACTS. Autor licznych artykułów, raportów i publikacji w obszarze biznesu rodzinnego oraz twórca rankingów firm rodzinnych. Prelegent i moderator paneli tematycznych w obszarze family business. Realizuje projekty związane z popularyzacją przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce i na świecie.

Zobacz również

Czy warto wysyłać dzieci do pracy poza firmą rodzinną?

Czy warto wysyłać dzieci do pracy poza firmą rodzinną?

            Czy członkowie rodziny powinni pracować poza firmą rodzinną przed …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.