Strona domowa / Firmy Rodzinne / Czy firmy rodzinne są gotowe na nadchodzącą rewolucję? IV Kongres Next Generation już 17-18 października 2019 w Poznaniu

Czy firmy rodzinne są gotowe na nadchodzącą rewolucję? IV Kongres Next Generation już 17-18 października 2019 w Poznaniu

Sukcesorzy dorastający pod czujnym okiem rodziców chcą wprowadzać do przedsiębiorstw nowatorskie rozwiązania realizując własne pomysły. Dla firm rodzinnych sukcesja oznacza niemałe zmiany. Ten złożony proces wdrażania nowego pokolenia w zarządzanie przedsiębiorstwem rodzinnym wymaga czasu, wiedzy i kompetencji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku Instytut Biznesu Rodzinnego 17- 18 października 2019 r. w Poznaniu organizuje 4. edycję największego w Polsce Kongresu adresowanego tylko do sukcesorów z przedsiębiorstw rodzinnych – Kongres Next Generation (www.nextg.pl).

To wyjątkowe 24 godziny, które mają na celu budowanie kompetencji, wymianę doświadczeń, nawiązanie trwałych relacji biznesowych i inspirowanie młodych liderów. Nadchodzą zmiany w postaci Rewolucji nextGEN, na którą warto się odpowiednio przygotować czerpiąc wiedzę od sukcesorów, którzy przeszli już przez proces sukcesji.

Podczas Kongresu masz okazję spotkać się z sukcesorami z całej Polski, wymienić doświadczenia i czerpać inspiracje.

Dołącz do uczestników wydarzenia, by usłyszeć głos sukcesorów m.in. takich jak: Patrycja Krzanowska (Grupa Nowy Styl), Michał Wojas (Wojas S.A.) czy Karolina Kubara (Kubara sp. z o.o.), Marcin Nowicki (CHEM-GLAS), Krystian Szczęsny (Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o.).

Finanse, prawo, komunikacja interpersonalna, marketing – program wydarzenia stworzony z myślą o potrzebach dzisiejszych sukcesorów, by dać im jak najwięcej możliwości wyboru obszarów szlifowania kompetencji.

Podczas wydarzenia omówimy takie tematy jak:

  • Twoja nowa GLOBALNA rzeczywistość
  • My Sukcesorzy – Rewolucja #nextGEN
  • #nextGen SPEED NETWORKING – innowacyjna integracja, którą możesz przenieść do rzeczywistości Twojej firmy
  • Gdy nagle musiałem przejąć odpowiedzialność za rodzinny biznes… Przemyślenia sukcesora
  • Akademia Sukcesora. NextGen w procesie mentoringu
  • Co zrobić, gdy w firmie rodzinnej jest pięcioro sukcesorów? Jak maksymalnie wykorzystać efekt synergii młodego pokolenia?
  • Oczekiwania zarządu firmy rodzinnej od młodego pokolenia.
  • RING DYSKUSYJNY: Czy jesteśmy gotowi na przyszłość i GLOBALNE wyzwania?
  • Kreatywne warsztaty – wspólnie poszukajmy innowacji
  • Rzeczywistość sukcesora XXI wieku – grywalizacja!

Uczestnicy Kongresu Next Generation przejdą metamorfozę – agenda w dużej mierze opiera się na kreatywnych warsztatach, networkingu, grywalizacji, psychodramie. W 24 godziny (od 12.00 w czwartek do 12.00 w piątek) uczestnicy przejdą prawdziwą przemianę – a w piątek, w samo południe, wyjadą z Poznania bogatsi o wiedzę, inspiracje i nową wizję przyszłości – swojej i rodzinnego biznesu.

– Pokolenie Next Generation nie boi się ryzyka, nowych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Zdolni, kreatywni, wykształceni następcy są gotowi na biznesowe podróże, internacjonalizację, rozwój w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Świat jest dla nich globalną wioską – komentuje dr Adrianna Lewandowska.

Jesteś sukcesorem? Przejąłeś zarządzanie firmą rodzinną lub dopiero przygotowujesz się do roli prezesa? Chcesz dowiedzieć się, jak przeżyć sukcesję i nie zwariować? Szukasz wsparcia w rozwijaniu swoich  mocnych stron?


Dołącz! Zapisz się – www.nextg.pl

„Family Business” jest partnerem medialnym tego wdarzenia.

O Magazyn Family Business

Family Business. Zarządzanie firmą rodzinną to pierwszy w Polsce kwartalnik poświęcony profesjonalizacji zarządzania w firmach rodzinnych. Opisujemy case studies, pokazujemy historie firm rodzinnych, piszą u nas czołowi eksperci z całego świata!

Zobacz również

Jacy pracodawcy wygrywają walkę o talenty w dobie AI? Wyniki konkursu „Firma Przyjazna Rodzinie | Człowiekowi"

Jacy pracodawcy wygrywają walkę o talenty w dobie AI? Wyniki konkursu „Firma Przyjazna Rodzinie | Człowiekowi”

Kolejny rok Instytut Biznesu Rodzinnego był Partnerem Strategicznym konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.