Strona domowa / Bez kategorii / IBR patronem merytorycznym Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

IBR patronem merytorycznym Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Polską gospodarkę w dużej mierze tworzą małe i średnie firmy rodzinne. Ich sukces, budowany w ciągu ostatnich 27 lat,  oparty jest na ciężkiej pracy ich właścicieli. O tym jak wygląda prowadzenie biznesu z rodziną, będzie można przekonać się podczas Wschodniego Forum Firm Rodzinnych, które odbędzie się już 2 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.W trzech panelach tematycznych: Biznes, Rozwój i współpraca oraz Prawo poruszone zostaną najistotniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenia firm rodzinnych w naszym kraju.

Jako patron merytoryczny, Instytut Biznesu Rodzinnego, wprowadzi uczestników w meandry rodzinności biznesu podczas wystąpienia inaugurującego forum.

Forum poprowadzi, znana przede wszystkim z telewizji TVN, Omenaa Mensah, W panelach tematycznych zasiądą znani Lubelscy przedsiębiorcy rodzinni. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Aktywna Europa

Więcej informacji jest dostępne na stronie internetowej forum

O Łukasz Tylczyński

Łukasz Tylczyński
Ekspert ds. badań i rozwoju. Współorganizator Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, odpowiedzialny za komunikację medialną, program oraz opiekę nad prelegentami. Realizator największych polskich badań w obszarze przedsiębiorczości rodzinnej: m.in. GUESSS i FACTS. Autor licznych artykułów, raportów i publikacji w obszarze biznesu rodzinnego oraz twórca rankingów firm rodzinnych. Prelegent i moderator paneli tematycznych w obszarze family business. Realizuje projekty związane z popularyzacją przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce i na świecie.

Zobacz również

Sukces rodziny Ritter – czekoladowy biznes od pokoleń

Znane na całym świecie czekoladki Ritter Sport wyróżniają się do dziś niepowtarzalną wysoką jakością czekolady, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.